Telefon Bataryaları

Telefon bataryaları kategorimizde yer alan yeni nesil güçlendirilmiş %30 daha yüksek kapasiteli iPhone bataryalar ve orijinal kapasiteye sahip Samsung, Huawei, Xiaomi, Lg, Sony, Lenovo, General Mobile, Honor bataryaları inceleyebilir, 12 ay garanti ve ücretsiz kargo avantajı ile sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Yükleniyor…

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 446 (38 Sayfa)

Açıklama

Telefon Bataryaları

Telefonların hayatımıza girmesi ile birlikte günlük vaktimizin çoğunu ve birçok ihtiyacı bu cihazlar sayesinde yapmaya başladık. Telefon görüşmeleri ile başlayan bu serüvende günümüze kadar gelen kullanım potansiyeli özellikle sosyal medya ve diğer platformların uygulamaları ile hayatımızın vazgeçilmezi haline gelmiş durumdadır. Pek tabi telefon kullanımı bir enerji üreterek mümkün olabiliyor.

Telefon bataryaları gün boyu prize bağlı kalmadan enerjiyi depolaması ile uzun süre kullanım imkânı saylayan teknolojilerden birisidir. Her telefonun mAh yani miliamper saat değeri farklıdır. Buda telefonun şarj süresini ve pil kapasitesini belirlemektedir. Telefon bataryaları her marka model için ayrı üretilmiş ve farklı kapasiteye sahiptir. Akıllı telefon markalarının özellikle gelişen teknoloji ile birlikte batarya konusunda ayrıca çalışmalar yapmaktadırlar.

Birçok marka geliştirdiği teknoloji ile daha uzun performans ve hızlı şarj teknolojisi ile kullanıcıları sıkmadan telefon kullanımını daha keyifli hale getirmeyi hedeflemektedir. Ancak bu her zaman ve özellikle yoğun telefon kullanımı baz alındığında mümkün olmayabiliyor. Belli bir güç değerine göre üretilen telefon bataryaları kullanıcıların ihtiyacını tam olarak karşılayamadığından güçlendirilmiş yeni nesil bataryalar tercih edilmektedir.

Rova güçlendirilmiş yeni nesil telefon bataryaları özellikle iPhone batarya kategorisindeki tüm ürünlere göre orijinal kapasitesinden %30 daha fazla kapasiteye sahiptir. Garantili olması ile birlikte tüm testlerden geçerek onay almış ve ücretsiz kargo ile kullanıcılarıyla buluşturmaktadır. Rova bilişim olarak en iyi telefon bataryaları konusunda tereddüt yaşamamanızı ve Rova bataryayı tercih etmenizi öneriyoruz.

En İyi Telefon Bataryaları

En iyi telefon bataryaları konusu hakkında internette ve mağazalarda araştırma yaptığınızda karşınıza birçok batarya markası çıkabilir. Genelde kullanıcılar bataryanın markasından ziyade orijinal olup olmamasına bakmaktadırlar. Orijinal bataryaların gerçekten orijinal kapasiteye sahip olup olmadığı teyit edilmelidir. Güçlendirilmiş en iyi telefon bataryaları ile kullanıcılar artık bu teknolojiye yönelmektedirler.

En iyi telefon bataryaları arasında seçim yapmak ve doğru olan bataryayı tespit etmek sizi düşündürebilir. Firmamız yeni nesil teknolojisi ile ürettiği güçlendirilmiş yüksek kapasiteli bataryalar ile bu ihtiyacı oldukça profesyonel şekilde karşılamaktadır. Uzun kullanım ömrü, 12 ay garantisi, sertifikalı, güvenilir ve uygun fiyatlara sahip Rova batarya en iyi telefon bataryaları arasında yerini alıyor. Apple batarya, samsung batarya, general mobile batarya, huawei batarya, xiaomi batarya, honor batarya, lg batarya, sony batarya, lenovo batarya modelleri ile belirttiğimiz markaların bataryalarını üretmekteyiz. Özellikle iPhone batarya modellerinde orijinal kapasiteye oranla % daha yüksek kapasite performansı bulunmaktadır.

Telefon Batarya Markaları

Her akıllı telefonun kendi markasına ait bataryası bulunmaktadır. Orijinal olarak üretilen telefon batarya markaları mAh değerleri ile pil performansı sunmaktadır. Çoğu batarya orijinal olarak satılmakta lakin orijinal kapasiteyi gerçek manada verememekte. Bu durum kullanıcılarda güven problemi ve mağduriyet yaşatmaktadır. Güvenilir telefon batarya markaları araştırırken daha dikkatli olmakta fayda var.

Rova batarya markası ile yüksek kapasiteye sahip güç performansı ile telefon batarya markaları arasında fark edilir fiyat ve kalite sunmaktayız. Geliştirilmiş yüksek teknoloji yapısıyla orijinal iPhone bataryalara %30 daha yüksek kapasite ve diğer telefon markalarında tam ve orijinal kapasiteli telefon bataryalarımız mevcuttur. 12 ay garantisi ile ücretsiz kargo avantajı ile telefon batarya markaları arasında Rova Marka sizler için doğru seçim olacaktır. Peki siz hangi marka telefon kullanıyorsunuz? Aradığınız ürünü bulamıyor iseniz destek ekibimiz ile iletişime geçiniz.

Rova Güçlendirilmiş Telefon Bataryaları

Günlük hayatımızda yanımızdan ayırmadığımız ve birçok işimizi halledebildiğimiz bazen eğlenceli bazen ihtiyaçtan fazlası halilen gelen akıllı telefonların batarya ömürleri zamanla azalıyor ve eski performansından oldukça uzaklaşıyor. Akıllı telefon bataryaların 2-3 yıl ömürleri vardır. Bu süre dolduğunda pil kapasiteniz düşecek ve gün sonunu getiremeyecek hale geleceksiniz. Gün içinde birden fazla şarj edip hızla düşen pil yüzdenize engel olmayacaksınız. Bu nedenle ömrü dolan veya arızalanan bataryalarınızın yerine güçlendirilmiş yeni nesil olan Rova marka bataryalarımızı öneriyoruz. Tek şarj ile gün boyu kullanım imkânı, 12 ay garanti ve sertifikalı ürünler ile uzun kullanım ömrüne sahip olabilirsiniz. En uygun batarya fiyatları, en iyi batarya markaları, telefon batarya markaları hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Rova Güçlendirilmiş Batarya Markaları

 • iPhone Batarya Modelleri
 • Samsung Batarya Modelleri
 • Huawei Batarya Modelleri
 • Xiaomi Batarya Modelleri
 • LG Batarya Modelleri
 • Sony Batarya Modelleri
 • Lenovo Batarya Modelleri
 • General Mobile Batarya Modelleri
 • Honor Batarya Modelleri

Rova Güçlendirilmiş Batarya Özellikleri

 • 12 ay garantilidir.
 • Tamir seti ile gönderilmektedir.
 • Kargo ücretsizdir.
 • Yüksek Akım Koruması
 • Çift Katmanlı Devre
 • Düşük Akım Koruması
 • Sertifikalı Koruma
 • Kısa Devre Koruması
 • Yüksek Isı Koruması