Şarj Aletleri

Rova 2.4A Hızlı Şarj başlıkları ile cihazlarınızı yüksek hızda ve güvenli bir şekilde şarj edebilirsiniz. Kaliteli malzeme yapısıyla uzun süre kullanım imkanı tanımaktadır. Rova TYPE-C TO TYPE-C Hızlı Şarj Kablosu ile cihazlarınızı hızlı şarj edebilir, yüksek hızda veri aktarımı yapabilirsiniz. Özel örgü tasarımıyla hem şık hem de daha kuvvetli yapısıyla uzun süre kullanabilirsiniz.

Yükleniyor…

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 51 (5 Sayfa)

Açıklama

Şarj Aletleri

Kullandığımız akıllı telefonların batarya kapasitesi ne kadar yüksek olursa olsun yoğun şekilde kullanımlarda özellikle sosyal medya, müzik, filmler, aramalar, uygulamaların telefon bataryasını 1 günde tükendiğini biliyoruz. Akıllı telefon kullanıcıları bu durumda önermediğimiz ve sağlıklı olmayan bir yöntem olan prize bağlı şekilde telefon kullanmaktadırlar. Bunun nedenini yukarda bahsetmiştik. Pek tabi bu durum çok sıkıcı olabiliyor.

Bu nedenle kullanıcılar hızlı şarj aletleri, hızlı şarj cihazları ve hızlı şarj adaptörü kullanma ihtiyacı duyuyorlar. Pil yüzdesini hızlıca yükselten ve kullanıcının yüzünü güldüren hızlı şarj aletleri firmamız tarafından ücretsiz kargo ile gönderim sağlamaktadır. Rova şarj aletleri siparişlerinizi bu kategoriden verebilir, type-c şarj aletleri, usb şarj aletleri ve iphone şarj aletleri gibi seçeneklerle telefonunuza uygun ürünü seçebilirsiniz.

Hızlı Şarj Aleti

Kullanıcıların hızlı şarj aleti farkındalığı ile artık telefonların daha hızlı şarj edilme ve zamandan kar etme avantajı oldukça artmış durumdadır. Hızlı şarj aleti pil yüzdesini telefon batarya kapasitenize göre değişkenlik gösteren süre ile doldurmaktadır.

Hızlı Şarj Aleti Tavsiye

Günümüzde telefon kullanımının özellikle sosyal medya ile artması ile yaygınlaşan, akıllı telefon üretimi ile birlikte şarj aletlerinin de arttığını birçok marka adı altında satıldığını söylemek isteriz. Telefonlarınızın orijinal şarj aletlerinin bozulmasından sonra çare olarak veya geçici olarak satın alınan şarj aletleri telefonunuzu bozabilir veya verim alamayabilirsiniz.

Rova şarj aletleri hızlı şarj aleti tavsiye söz konusu olduğunda en ideal ve kaliteli şarj aletleridir. Rova 2.4A Hızlı Şarj Başlığı ile cihazlarınızı yüksek hızda ve güvenli bir şekilde telefonlarınızı şarj edebilirsiniz. Kaliteli malzeme yapısıyla uzun süre kullanım imkânı tanımaktadır. IOS şarj aleti, type-c şarj aleti, micro şarj aleti, IOS To type-c şarj aleti uyumlu modellere sahip Rova şarj aletleri kategorimizi detaylı inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

Hızlı şarj aleti tavsiye sadece adaptör ile değil Rova TYPE-C TO TYPE-C Hızlı Şarj Kabloları ile cihazlarınızı hızlı şarj edebilir, yüksek hızda veri aktarımı yapabilirsiniz. Özel örgü tasarımıyla hem şık hem de daha kuvvetli yapısıyla uzun süre kullanabilirsiniz.

Hangi Şarj Aleti Daha Hızlı Şarj Eder?

Telefonunuzun şarj aleti bozuldu veya eskisi kadar dolum kapasitesi yeterli olmuyorsa sizleri Rova hızlı şarj aletleri ile tanıştırmak isteriz. Eski şarj aletleri normal hızda pilleri şarj ederken 5V ve 1 ila 2 Amper arasında akım kullanmaktadırlar. Hızlı şarj aletlerinde ise voltaj daha yüksek olup 5,7,9 ila 12V ve 2 ile 4 amper arasında değişmektedir.

Hızlı şarj aletleri kategorimizde yer alan modellerden telefonunuza uygun olan modeli seçerek günde birden fazla şarj sürenizi daha aza indirerek Rova batarya kullanıyor iseniz bu süreyi daha da uzun hayal edebilirsiniz. Dolayısı ile Rova şarj aletleri hangi şarj aleti daha hızlı şarj eder sorunuzun cevabı olacaktır. Sipariş ve detaylı bilgi için arayınız.

Rova Hızlı Şarj Aleti Özellikleri

5V – 2.4A USB output gücüne sahip Rova şarj aletleri yüksek hızda ve güvenli bir şekilde şarj imkanı sunmaktadır. IOS, Type-C, Micro, IOS To Type-C modellerine uyumlu, AC 100V-240V 50/60Hz 0.6A değerlerine sahiptir.

Rova TYPE-C to IOS Hızlı Şarj Kablosu ile cihazlarınızı hızlı şarj edebilir, yüksek hızda veri aktarımı yapabilirsiniz. Özel örgü tasarımıyla hem şık hem de daha kuvvetli yapısıyla uzun süre kullanabilirsiniz.

  • Güvenli şarj, hızlı veri aktarımı
  • Güçlendirilmiş yapısıyla yüksek basınca karşı daha dayanıklı
  • Hızlı veri aktarımı ve hızlı şarj özelliği bir arada
  • Süper saf bakır iletkini ile daha hızlı ve daha güvenilir.
  • 120 cm uzunluğundadır.
  • 2.4 A

Type-C Şarj Aleti

Type-C Şarj aleti 2014 yılından bu yana hayatımızda olup günümüzün yaygın olarak kullanılan ve kullanışlı bağlantı teknolojilerinden birisidir. Hali hazırda kullanılan birçok akıllı telefon ve dizüstü bilgisayarların çoğunda şarj kablosu veya kulaklık girişi olarak kullanılmaktadır. USB Type-c bağlantı türü ile şarj edebilme ve dosya aktarımı yapabilme gibi özelliklere sahiptir.

Samsung Şarj Aleti

Akıllı telefonların batarya kapasitesi kaç olursa olsun kullanılan şarj aletinin önemi oldukça büyüktür. Şarj süresini uzatan ve bir türlü dolmak bilmeyen şarj aletleri ile sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Rova batarya kategorimizde Samsung şarj aleti siparişinde bulunarak telefonunuzun performansından fazlasıyla faydalanabilirsiniz. Samsung şarj aleti, Samsung hızlı şarj aleti bağlantı türleri telefonlarınıza uygun olarak üretilmiştir.

iPhone Şarj Kablosu

Rova batarya olarak özellikle iPhone batarya ürünlerimizde yüksek kapasiteli güçlendirilmiş teknoloji kullanılmaktadır. %30 daha güçlü kapasitesi ile Rova iPhone batarya modelleri iPhone şarj kablosu ve iPhone şarj aleti kategorimizde yer alan ürünler ile performansı daha da arttırabilirsiniz. iPhone şarj kablosu orijinal değil ve kaliteli değil ilse telefonunuz gerçek pil değerine sahip olmayabilir. Bu durum telefonunuza da zarar verebilir. iPhone hızlı şarj aleti kategorimizde telefonunuza uygun şarj aletini seçerek hızlı şarj özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Apple Şarj Aleti

Apple şarj aleti Apple model iPhone telefonlar için üretilmiş Rova marka Apple şarj aleti tercihi yapabilir, cihazlarınızı yüksek güç değerleri ile tanıştırabilirsiniz.

Şarj Aletleri Fiyatları

Şarj aletleri telefonunuzu normal değerde şarj etmiyor veya eskisi kadar performans alamıyor iseniz yeni bir şarj aleti almanın zamanı gelmiş demektir. Zamanla ısınan ve arızalanmaya başlayan eski şarj aletleriniz telefonlarınıza zarar verebilir. Şarj aletleri fiyatları araştırmanızda eğer bu yazımızı okuyor iseniz kaliteli hızlı şarj özelliğine sahip uygun ürünlerimize ücretsiz kargo ile sahip olabilirsiniz.